Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
هک رشد برای استارتاپ

هک رشد برای استارتاپ

هک رشد برای استارتاپ

اصطلاح هک رشد برای استارتاپ این روزها بسیار شنیده می شود. در واقع هک رشد مجموعه  ای از روش ها و استراتژی هایی است که برای رشد و توسعه سریع تر کسب و کار استفاده می شود.

کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها در این میان بیشتر نیاز به این روش ها دارند تا جایگاه خود را در بازار محکم کنند. آن ها باید در ابتدا به یک رشد کافی برسند تا موقعیتشان تثبیت شود. همان طور که از کلمه هک رشد پیداست این کلمه به معنای دور زدن و یا هک کردن روش های رشد است که منجر به رشد سریع تر خواهد شد.

هک رشد برای استارتاپ چیست؟

هک رشد ؟

شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که اصلا هک رشد چه معنایی دارد؟ همه ما اصطلاح هک کردن را شنیده ایم و می دانیم هک کردن به معنای دور زدن و پیدا کردن راهی سریع تر برای به دست آوردن اطلاعات در رایانه ها می باشد.

با هک کردن یک رایانه از روش هایی سریع تر از راه های معمول می توانیم اطلاعات به دست بیاوریم و یا کنترل آن رایانه را به دست بگیریم. اما هک رشد به چه معنی است؟ هک رشد برای استارتاپ به این معنی است که راهی برای رشد دادن سریع تر کسب و کار پیدا کنیم.

در واقع به مجموعه ای از راه ها و روش هایی که موجب رشد سریع تر کسب و کار می شوند هک رشد گفته می شود.

لزوم استفاده از هک رشد برای استارتاپ

در جامعه امروز که کسب و کارهای زیادی در حال شکل گیری هستند و به صورت مداوم در حال رقابت برای کسب جایگاه بالاتر و درآمد بیشتر هستند رشد و تثبیت در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این اهمیت برای استارتاپ ها بسیار بیشتر است. زیرا بدون محکم کردن جایگاه خود در بازار محکوم به شکست هستند. به دلیل سرعت بالای رشد باید کسب و کارهای نوپا راهی بیابند تا سریع تر توسعه پیدا کنند و هک رشد بهترین راه برای رشد و تثبیت در بازار است.

لزوم استفاده از هک رشد برای استارتاپ

چگونه از هک رشد برای استارتاپ کمک بگیریم؟

برای اینکه به خوبی بتوانید از هک رشد برای بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده کنید بهتر است از یک متخصص این کار که هکر رشد نامیده می شود کمک بگیرید. هکرهای رشد افرادی هستند که با فکر و توانایی خود همه تلاش خود را به کار می گیریند تا بهترین و سریع ترین راه ها را برای رشد سریع تر بیایند.

آن ها از هر راهی برای رشد سریع تر بهره می گیرند و هدف را مد نظر قرار می دهند. هر راهی که بتواند به رشد کسب و کار کمک کند. مسیر و راه برای هکر رشد چندان اهمیت ندارد بلکه این هدف است که مهم می باشد و هکر رشد ممکن است خود نیز به ابداع روش ها بپردازد.

چند نمونه از استارتاپ های معروف برای هک رشد

استارتاپ های معروف ایرانی که از هک رشد استفاده کردند

استارتاپ های زیادی وجود دارند که با استفاده از هک رشد به موفقیت دست یافته اند. در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

اسنپ

شرکت اسنپ از نمونه های موفق داخل کشور از جمله کسب و کارهایی است که از هک رشد برای استارتاپ استفاده کرده است. رشد این سرویس بسیار سریع اتفاق افتاد و استفاده از این سرویس ابتدا در تهران و سپس در بسیاری از شهرهای ایران فراگیر شد.

این شرکت که در سال ۹۳ و با عنوان تاکسی یاب فعالیت می کرد کار خود را با ۴ و ۵ نفر شروع کرد تا به جایی رسید که در سال ۹۵ به رشد بیش از ۱۰۰ درصد رسید. این شرکت رفته رفته خدمات بیشتری به اپ خود اضافه کرد. می توان از اسنپ به عنوان یکی از موفق ترین استارتاپ های ایرانی یاد کرد.

دیجی کالا

یک نمونه موفق دیگر که از هک رشد برای استارتاپ استفاده نموده است دیجی کالا می باشد. معروف ترین و معتبرترین سایت خرید اینترنتی کشور دیجی کالا است. این سایت در ابتدای شروع به کار خود در سال ۸۵ به معرفی و بررسی و مقایسه کالاهای دیجیتال می پرداخت که رفته رفته فروش آن ها را به سایت خود اضافه نمود.

رشد بی نظیر این سایت از ابتدا تاکنون این سایت را به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی ایران رسانده است. امروزه برای خرید هر نوع کالایی از دیجیتال گرفته تا خرید انواع خوراکی و لوازم سوپرمارکتی می توان از این سایت استفاده کرد.

دیوار

یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای فروش لوازم دست دوم و معرفی خدمات. این سرویس نیز در سال ۹۲ راه اندازی شد و به رشد بالایی رسید. این اپلیکیشن در واقع نیازمندی ها به صورت آن لاین است که کاربران بسیاری دارد.

سخن پایانی

کسب و کارها و تجارت های زیادی وجود دارند که از هک رشد استفاده کرده اند و به موفقیت بالایی رسیده اند. تپسی, اسنپ فود, زودفود, تخفیفات و نت برگ, شیپور و بسیاری از شرکت های مشابه دیگر از هک رشد برای استارتاپ استفاده کرده اند.

نمونه های خارجی زیادی نیز از هک رشد استفاده کرده اند. برای موفقیت کسب و کار خود بهتر است مطالعات و تحقیقات خود را در این زمینه بیشتر کنید. ما در سایت هکر بیز در کنار شما هستیم تا به رشد کسب و کار شما کمک کنیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

امتیاز

5/5 – (1 امتیاز)

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 09123009931

برای هماهنگی به شماره واتس اپ ذیل پیام دهید 09123009931