Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
کاربرد هک رشد در کسب و کار

کاربرد هک رشد در کسب و کار

کاربرد هک رشد در کسب و کار

هک رشد واژه جذابیست که امروزه  در کسب و کار و بازاریابی بسیار سرو صدا کرده است،  و استارت آپ ها برای اینکه بتوانند در بازار رقابت کنند از کاربرد هک رشد در کسب و کار خود بهره می برند. به طور کلی به مجموعه فعالیت هایی که در کمترین زمان ممکن وبا  نازل ترین هزینه، بتواند  بیشترین  بازده در فروش و جذب مشتری را ایفا کند را هک رشد تعریف می کنند.

درواقع کلمه هک در اینجا سریع و ارزان معنی می شود. البته اصطلاح هک رشد برای تازه کاران بسیار مرموز و گیج کننده است  و مجری این عمر را هکر رشد می نامند. کاربرد هک رشد در کسب و کار بر کسی پوشیده نیست و بیشتر کسب و کار های آنلاین برای کسب سود بیشتر و جذب مشتری از این روش خلاق و جذاب استفاده می کنند.در اینجا چند نمونه از کاربرد هک رشد در کسب و کار را شرح می دهیم تا از نزدیک با ویژگی های منحصر به فرد هک رشد آشنا شوید.

کاربرد هک رشد در کسب و کار

 انواع کاربرد هک رشد در کسب و کار

 کاربرد هک رشد در کسب و کار به شاخه های مختلفی تقسیم بندی می شود و هر استارت اپ متناسب با نیاز ها و مدل تجاری خود از هک رشد کمک می گیرد تا بتواند شکوفا شود و این نکته را در نظر باید داشت، که استارت آپ ها با یکدیگر متفاوت اند، قطعاً الگو و  کاربرد هک رشد در کسب و کار، در هر کسب کار متفاوت خواهد بود.

۱- آسان کردن مراحل نام نویسی

هنگامی که بخواهید  از یه سرویس تحت وب و یا اپلیکیشن  استفاده کنید، گاهی برای بهرمندی از امکانات بیشتر  باید حتما در آن نام نویسی کنید و یا احراز هویت انجام دهید  که در اینجا باید از فنون و کاربرد هک رشد در کسب و کار استفاده کنید تا این این امر را تسهیل بخشید . که البته گاهی فرایند ثبت نام  آنقدر سخت و طولانی می شود که از ایجاد حساب کاربری منصرف می شویم.

اگر  دقیق که به این موضوع نگاه کنیم ، این روزها مردم زیاد صبر و حوصله کافی ندارند تا زمان زیادی را در مراحل ثبتنام هدر دهند.  پس اگر استارت آپ شما نیاز به ثبتنام و یا ایجاد حساب کاربردی دارد باید گزینه آن در دسترسباشد و علاوه بر آن با سریع ترین و راحت ترین  حالت ممکن انجام شود.اینکه به صرفه جویی در وقت کابر و یا مشتری خود اهمیت دهید خود نیز باعث جذب مشتری و تبلیغ  آن کسب و کار می شود پس کاربرد هک رشد در کسب و کار را دسته کم نگیرید.

۲- استفاده از شبکه های اجتماعی محبوب

اینکه امروزه بیشتر کسب و کارها برای تبلیغ خود از شبکه های اجتماعی استفاده می کند بر کسی پوشیده نیست ولی اینجا به کمک تکنیک کاربرد هک رشد در کسب و کار مثال جدیدی  از این نوع فعالیت و جذب مشتری برای شما بیان می کنیم: بارها دیده اید که  در فروشگاه ها و یا اپلیکیشن ها  نوشته شده است ما را در اینستاگرام  دنبال کنید و بیشتر مردم بی تفاوت از کنار آن رد می شوند و به آن توجه نمی کنند، ولی این همه ماجرا نیست! استارت اپ ها برای فالوور های خود برنامه های جذابی دارند که نمونه بازر آن اجرای  قرعه کشی و تخفیف های جذاب برای فالوور ها آنها ست.

استفاده از شبکه های اجتماعی محبوب

۳- استفاده از سیستم معرفی به  دوستان

یکی دیگر از کاربرد هک رشد در کسب و کار استفاده  از سیستم معرفی به دوستان است که به طور ملموس می توان این را در نرم افزار های تاکسی ها اینترنتی دید،  که کاربر با معرفی یه کاربرد جدید میتواند یک سفررایگان هدیه بگیرد. این امر به خودی خود موجب جذب بیشتر کاربران به این قبیل نرم افزار ها شده و روشی جالب برای تشویق آنها محسوب  می شود.

۴- استفاده از وبسایت و تولید محتوا

با آموزش هک رشد برای بیزینس شما می تواند در راه اندازی وب سایت، تولید محتوا، وبینار، ایمیل مارکتینگ، و اینفلوئنسر هم به کسب و کارها مشاوره دهد و با بهینه سازی وب سایت و انجام سئو بالاتر از سایت های رقیب و  در دسترس  مشتریان قرار گیرد. اینکه همیشه در دسترس باشید و به صورت شیوا بتوانید محصول خود را معرفی کنید و مخاطب را به چالش بکشید، تقریبا همه راه را به درستی پیموده اید و موفقیت شما در آن استارت آپ به کمک هک رشد تضمین شده است.

استفاده از وبسایت و تولید محتوا

حرف آخر

 با بحث هایی که مطرح شده است کاربرد هک رشد در کسب و کار دیگر بر کسی پوشیده نیست و ما دوراه در پیش رو داریم، یا از روش های سنتی بهرمند می شویم و کم کم ازبازار حذف می شویم و یا با استفاده از تکنیک های هک رشد، کسب و کار خود را رونق می بخشیم  و روز به روز شکوفا تر خواهید شد. انتخاب با خوده شما است، استفاده از خدمات هک رشد فقط یک پیشنهاد است!

امتیاز

برچسب ها:

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 09123009931

برای هماهنگی به شماره واتس اپ ذیل پیام دهید 09123009931