خانه » اکشن های کلیدی محصول چیست؟
اکشن های کلیدی محصول

اکشن های کلیدی محصول چیست؟

در این ویدئو خواهید دید………

تعیین اکشن های کلیدی توی محصول با توجه به نوع کسب و کارتون میتونه سخت یا آسون باشه مثلا تو  یک استارت اپ فروش غذا خیلی اسونه ، مشتری وقتی غذا سفارش میده ارزش محصولو میفهمه . پس اکشن کلیدی اینه که آیا مشتری سفارش دومو میده یا نه؟

اما همین تو پینترست سخته چون کاربران اکشن کلیدی و در جاها و اکشن های مختلف پیدا میکنن. مثلا دیدن عکسا ، سیو کردن اونها یا کیلیک کردن روی منبع اصلی محتواست. البته پینترست اکشن اصلی رو سیو کردن تشخیص داد چون درجه رضایت مشتری ها رو اکشن های دیگه نمیشد تشخیص داد به عبارت بهتر وقتی کاربرا از چیزی خوششون بیاد اونو سیو میکنن.

حالا وقتی شما اکشن کلیدی و تناوب اونها رو پیدا کردین باید بتونین در طول زمان اونها رو مانیتور کنین . در واقع باید بتونین منحنی کاربرانی که در یک دوره زمان ثبت نام میکنن رسم کنین و ببینید بعد ثبت نام اون اکشن های کلیدی مارو با تناوب مشخص بر میدارن یا نه ؟

برای محصولاتی که مارکت فیت هستند این منحنی هر بار که هر مشتری اکشن های کلیدی و بر مبدارن خوابیده تر میشه به خصوص تو قسمت پایین تر . اگه منحنی خیلی سریع خوابده و صاف بشه متریک اکتیویشن موفق شما مشتریانی هستند که اکشن کلیدی رو با تناوب مشخص بعد از یک زمان مشخص ثبت نام بر میدارند. مثلا برای پینترست سیو کردن هفتگی عکس ها ۴ هفته بعد از ثبت نام ست . اما اگه منحنی شما دیرتر صاف بشه اونوقت متریک شما شاخص های پیشرو هستند . یادتون باشه اکتیویشن اهرم مهم هک رشد محسوب میشه

بسته به شیب منحنی فعالسازی، متریک های متفاوتی برای فعالسازی تعریف می شود. مهمترین آن شامل فعالیت های کلیدی بعلاوه تناوب مورد نظر پس از زمان مشخص از ثبت نام است. در این ویدیوی کوتاه به آن پرداخته شده است.

برچسب ها:

کسب و کار خود را رشد دهید ...

راه‌کارهای هایپراد برای رشد کسب‌وکار شما

لینک های مفید

هکربیز یک آژانس هک رشد است. هک رشد باعث ایجاد یک نوع بینش و تفکر جدید در ما شده است. بنابراین ، قبل از اینکه ما به فکر رشد کسب و کار شما باشیم، ابتدا هک رشد باورهای شمارا آغاز می کنیم و در نهایت برای رشد کسب و کار شما از ناب ترین تکنیک های موجود استفاده میکنیم. ما تیمی جوان از افراد علاقه مند تکنولوژی و افکار خلاق برای کمک به کسب و کارها و افراد مختلف برای رسیدن به اهدافشان هستیم و باور داریم که می توانیم با کمک به کسب و کارها جامعه و اقتصاد پویاتری داشته باشیم.

کپی رایت 1399 تمامی حقوق محفوظ و متعلق به هکربیز می باشد.