خانه » لحظه جادوئی محصول یا Magic Moment
محصول

لحظه جادوئی محصول یا Magic Moment

لحظه جادویی محصول یا خدمتتون رو پیدا کنید

تو فیس بوک، لحظه جادویی زمانیه که شما صورت دوستتون رو میبینید. اگه به فلوی ثبت نام لینکدین، توئیتر و یا واتس اپ نگاه کنین، اولین چیزی که این سرویس‌ها انجام میدن، نشون دادن سریع آدماییه که دوست دارین فالو کنین، بهشون پیام بدین و یا باهاشون در ارتباط باشی. دلیلشم اینه که تو اینطور سرویسهای اجتماعی، اینا اونچیزیه که برای کاربر اهمیت داره.
در مورد دیجی کالا اون لحظه جادویی پیدا کردن کالای خاصیه که دنبالش بودین. از طرف دیگه برای فروشنده های دیجی کالا، اون لحظه جادویی زمانیه که اولین فروششون رو انجام میدن و پول دریافت میکنن. در مورد علی بابا لحظه جادویی دیدن لیست تورها و مکانهاییه که دوست دارین اونجا باشین. به لحظه جادویی محصول خودتون فکر کنین و سعی کنین تو سریعترین زمان ممکن مشتریها رو برسونین به اون لحظه جادویی تا تجربش کنن. شما راحت میتونین بازگشت مشتری‌ها رو از ۶۰% به ۷۰% برسونین اگه مشتری رو جایی ببرین که باعث چسبیدن به محصولتون میشه. اون لحظه جادویی رو پیدا کنین زودتر به مشتر هاتون نشون بدین

برچسب ها:

کسب و کار خود را رشد دهید ...

راه‌کارهای هایپراد برای رشد کسب‌وکار شما

لینک های مفید

هکربیز یک آژانس هک رشد است. هک رشد باعث ایجاد یک نوع بینش و تفکر جدید در ما شده است. بنابراین ، قبل از اینکه ما به فکر رشد کسب و کار شما باشیم، ابتدا هک رشد باورهای شمارا آغاز می کنیم و در نهایت برای رشد کسب و کار شما از ناب ترین تکنیک های موجود استفاده میکنیم. ما تیمی جوان از افراد علاقه مند تکنولوژی و افکار خلاق برای کمک به کسب و کارها و افراد مختلف برای رسیدن به اهدافشان هستیم و باور داریم که می توانیم با کمک به کسب و کارها جامعه و اقتصاد پویاتری داشته باشیم.

کپی رایت 1399 تمامی حقوق محفوظ و متعلق به هکربیز می باشد.