خانه » ارزش محصول | دو عامل کلیدی در موندگاری مشتری
ارزش محصول

ارزش محصول | دو عامل کلیدی در موندگاری مشتری

در این ویدئو آموزشی در مورد ۲ عامل کلیدی موندگاری مشتری در رابطه با ارزش محصول صحبت میشه

اگه مشتریان شما، به محصول شما سر میرنن این امکان همیشه وجود داره که رابطتتون با اونها قطع شه
اونها به محض اینکه محصول بهتر و یا راه حلی جذابتر پیدا کنند محصولتونو ترک میکنند برای جلو گیری از این امر شما باید هر چه بیشتر با مشتریتون در ارتباط باشین اما چه طور؟
یه راهش اینه ارزش محصول در سریعترین زمان ممکن جلوی چشم مشتری قرار بگیره تا اونها با کمترین دردسر و اصطکاک بهش برسن براتون مثال یه اپلیکیشن حسابداری میزنم، اونا متوجه شدن ارزش محصولشون زمانیه که، مشتریه چارت مخارجشو میبینه در واقع مشتری هایی که  به اون نقطه میرسیدن احتمال بیشتری داشت که بمونن بنابراین اونها مراحل اشنایی با محصول رو جوری قرار دادن که مشتری سریعتر به اون برسه و تقریبا تمام مراحله دیگرو گذاشتن برای بعد و براش یه شاخص تعریف کردن به نام Time to pie که نتیجش رشد بیشتر و موندگاری بیشتر مشتری بود .
راه دیگه اینه که محصولمون برای مشتری چسبناک بشه مثلا در پینترس مشخص شد کسانی که تازه ثبت نام کردند و در دو هفته اول سه بار به پینترس سر میزنن احتمال زیادی داره با محصول بمونن
بنابراین تیم پینترس فرایندها رو طوری اصلاح کرد که کاربر به راحتی با دلایل مشخص در اون هفته های اول سه بار به محصول برگرده که نتیجش رشد و موندگاری محصول تا ۸۵ درصد بود .
پس کاری کنید ارزش کلیدی محصولتون زودتر ، اسونتر و بدون دردسر به دست مشتریتون برسه .

 

اگه نظری در مورد ویدئو های ما دارین حتما کامنت بزارید

برچسب ها:

کسب و کار خود را رشد دهید ...

راه‌کارهای هایپراد برای رشد کسب‌وکار شما

لینک های مفید

هکربیز یک آژانس هک رشد است. هک رشد باعث ایجاد یک نوع بینش و تفکر جدید در ما شده است. بنابراین ، قبل از اینکه ما به فکر رشد کسب و کار شما باشیم، ابتدا هک رشد باورهای شمارا آغاز می کنیم و در نهایت برای رشد کسب و کار شما از ناب ترین تکنیک های موجود استفاده میکنیم. ما تیمی جوان از افراد علاقه مند تکنولوژی و افکار خلاق برای کمک به کسب و کارها و افراد مختلف برای رسیدن به اهدافشان هستیم و باور داریم که می توانیم با کمک به کسب و کارها جامعه و اقتصاد پویاتری داشته باشیم.

کپی رایت 1399 تمامی حقوق محفوظ و متعلق به هکربیز می باشد.