کتاب های هک رشد
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

کتاب های هک رشد

کتاب های هک رشد

کتاب های هک رشد برای شناخت بیشتر هک رشد و هکر رشد کمک می کند. این روزها واژه هک رشد در میان استارت آپ ها بسیار شنیده می شود. هک رشد را می توان در واقع علم جدیدی در بازاریابی تعریف کرد. البته هک رشد به معنای بازاریابی نیست. در واقع هک رشد به معنای یافتن راه هایی نوین برای رسیدن هر چه سریع تر به رشد و توسعه کسب و کار است. در این مقاله قصد داریم چند کتاب مفید را برای شناخت بیشتر هک رشد معرفی کنیم. اگر به زمینه هک رشد علاقه دارید خواندن این کتاب ها خالی از لطف نیست.

کتاب هک رشد شان الیس

ممکن است بخواهید بدانید اولین بار اصطلاح یا عبارت هک رشد چگونه و از کجا به وجود آمده است. در واقع این اصطلاح توسط شان الیس در سال ۲۰۱۰ به دلیل خلا موجود برای کمکی که به شرکت های اینترنتی کرده بود ایجاد شد. شان الیس با به کار بردن روش های جدید به این شرکت ها برای رشد سریع تر کمک کرده بود. او در این کتاب چگونگی رشد و توسعه کسب و کارهای موفق را به کمک هک رشد از ابتدا توضیح می دهد. کتاب هک رشد شان الیس انتشارات پشتیبان از جمله کتاب های کامل و جامع در زمینه شناخت و آموزش هک رشد می باشد.

معرفی کتاب های هک رشد

بازاریابی با هک رشد

بازاریابی با هک رشد یکی دیگر از بهترین کتاب های هک رشد به شمار می رود. این کتاب نوشته رایان هالیدی می باشد که از تجارب خود در زمینه هک رشد توضیح داده است. در این کتاب او سعی کرده است توضیح دهد چگونه هکرهای رشد به شرکت هایی همچون توییتر, اینستاگرام, دراپ باکس, اورنوت و … کمک کرده اند تا به سرعت رشد پیدا کنند و به جایگاه فعلی خود برسند. این شرکت ها بدون وجود بازاریابان سنتی توانسته بودند به این موقعیت دست پیدا کنند. هالیدی هک رشد را بازاریابی نمی بیند. بلکه خود محصول برای او راهی به سوی رشد و تولید انبوه می باشد.

کتاب هک رشد چیست و چه جایگاهی در بازاریابی دارد؟

این کتاب که نوشته مهران منصوری فر می باشد به صورت PDF  در دسترس است. در این کتاب مطالبی در زمینه هک رشد و این که هکر رشد کیست توضیح داده شده است. همچین در این کتاب آمده است که چگونه با استفاده از استراتژی های هک رشد و با کمترین بودجه بهترین نتیجه را بگیریم. خواندن این کتاب کوتاه و مفید از سری کتاب های هک رشد خالی از لطف نیست.

کتاب هک رشد ریموند فانگ و چاد ریدرسن

متخصصان دره سیلیکون ریموند فانگ و چاد ریدرسن در این کتاب به اسرار موفقیت استارت آپ هایی که در دره سیلیکون فعالیت می کنند پرداخته اند. آن ها در این کتاب استراتژی های هک رشد را به زبانی بسیارساده توضیح داده اند به طوری که هر کسب و کار و تجارتی بتواند از آن بهره ببرد.

کتاب راهنمای هک رشد به سوی کهکشان

این کتاب نوشته مارک هیس و جف گلدنبرگ می باشد. در این کتاب ۱۰۰ روش عملی و تکنیک هک رشد و بازاریابی مدرن توضیح داده شده است. این روش ها تکنیک های تجربه شده ای است که می تواند شما را در مسیر هک رشد یاری دهد.

برخی از کتاب های معرفی شده دارای ترجمه هستند و می توانید به راحتی آن ها را تهیه کنید. اگر هکر رشد می باشید قطعا در فرآیند هک رشد به اطلاعات به روز شده نیاز دارید. به هر حال باید برای شروع نکات پایه ای لازم را بدانید. به همین دلیل خواندن این کتاب ها به شما پیشنهاد می شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

امتیاز

5/5 – (1 امتیاز)

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 09123009931

برای هماهنگی به شماره واتس اپ ذیل پیام دهید 09123009931