Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
دوره هک رشد

دوره هک رشد

دوره هک رشد

هکر رشد یا خلق رشد یک اصطلاح رایج در دیجیتال مارکتینگ است، در دوره هک رشد به طور اجمالی و مختصر به کلیه کار هایی که می توان به رشد سریع و خلاقانه و در عین حال کم هزینه ی یک کسب کار کمک کند را هک رشد گویند و انجام دهده ی آنرا هکر رشد می نامند. در واقع  در دوره هک رشد کلیه  فعالیت های معمول و غیر معمول  گفته می شود که به رشد کسب و کار، جذب مشتری و افزایش فروش منجر می شود. هدف اصلی هکر رشد فقط و فقط رشد دادن آن سازمان است و بس و نه چیز دیگر. باهم برخی از مراحل مهم  این دوره را مرور می کنیم .

دوره هک رشد توسط هکر رشد

 

ویژگی های یک هکر رشد

هکر رشد باید بداند چه میخواهد و چه کاری انجام دهد تا جایگاه خود را در دوره هک رشد پیدا کند، اگر بخواهیم عمیق و دقیق به این موضوع اشاره کنیم باید بدانیم که یک هکر رشد. باید ترکیبی از روانشناسی، برنامه نویسی،بازاریابی و تحلیل داده را بداند تا بتواند شناخت دقیقی از بازار پیدا کند. از سویی باید رفتار کاربران را پیش بینی کند و متناسب با نیاز آنها وب و اپلیکشن هارو توسعه دهد و همچنین با تحلیل دیتا ها بتواند روند بازار را شناسایی کند.

هکر رشد باید با ذهنی باز و خلاق ایده هارا بررسی کند و بهترین ایده را با صرف کمتریت منایع عملی سازد. جالب است بدانید هکر های رشد اقلب راست مغز هستند و اگر از این ویژگی برخودار نیستید کمی کارتان سخت تر خواهد شد!

قیف بازاریابی در هک رشد

 

منظور از قیف بازاریابی در هک رشد چیست؟

در واقع قیف بازاریابی دوره هک رشد یک مدل است که از ۴ مرحله تشکیل شده است. جذب، فعالسازی، بازگشت و درامد. برای جذب کردن میتوانید از سئو در وبسایت، شبکه های اجتماعی، بازاریابی متحوا و راهکار های اساسی مثل تبلیغات گوگل برای افرازیش ترافیک سایت خود استفاده کنید.

در مرحله فعال سازی وقتی کاربر وارد وب سایت شما شده، باید به قدری درگیر شود که به صفحه ی دیگری  نرود و شما باید جوری انرا ترغیب کنید که مطالب شما آنرا جذب کند. به طوری که در وبسایت شما ثبتانم کند و یا انرا لایک کند و در خبرنامه عضو شود. در اصل کاربر در تورشما به دام افتاده است و شما برای  اقدام بعدی کاملا آماده اید!.

ساده ترین تعریف برای بازگشت عنوان می شود یعنی کاربرد تمایل داشته باشد که دوباره به سایت شما سر بزند و پس از بازگشت این نوید را به شما می دهند که به محصولات شما علاقمند شده اند. در مرحله آخر وقتی کاربرد معمولی شما پس از بازگشت به کاربرفعال تبدیل شد، خیلی طبیعی است که شما می توانید از آنها درخواست کنید تا شمارا به دوستان و آشنایان معرفی کند و چه بسا گاهی اینکار بصورت دلخواه توسط کابران انجام می شود و این قوی ترین ابزار برای بازاریابی در  دوره هک رشد  است.

تاکتیک های دوره هک رشد 

برخی از تکنیک های جزئی و درعین  حال بسیار تخصصی وجود دارند که در دوره هک رشد به آن پرداخته شده است. از جمله بخش ها و دسته ها. بهترین روش برای انالیز اطلاعات دسته بندی آنهاست که شما درک عمیقی از دیتا ها داشته باشد ویطور واضح و کافی بتواند به کاوش اطلاعات بپردازید. هنگامی در مسیر درست قدم برمی دارید که بتوانید که دسته بندی هایتان را به خوبی مدیریت کنید. به عنوانم مثال اشخاصی که در بازه سنی ۱۸ تا ۲۳سال ثبتنام کرده اند.  و یا در فصل پاییز چه محصولاتی پرفروش تر بودند و توسط چه کسانی خریداری شده اند.

در امارهای داده ی خود را به طور مطلوب دسته بندی کنید میتوانید پی ببرید وضع کنونی محصول شما چگونه است؟ این دسته بندی ها به شما کمک می کند دید بازتری به دست آورید و تصویر درستی از کسب وکار شما ارئه دهید.شما ازادانه می توانید دسته های مختلفی بر اساس فاکتور های سنی، جنسیتی، تاریخ ثبتنام و شهر محل سکونت ارائه دهید. هرچه این اطلاعات ریزتر بشود طبیعتاً اطلاعات دقیق تری نسب به محصول و نیاز مشتری پدیدار خواهد شد.

آموزش هک رشد

از دیگر ابزارهای محبوب که در این آموزش هک رشد با آن آشنا می شویم ابزار تحلیلی گوگل آنالیتیکس است، این ابزار بسیار قدرتمند و البته رایگان بهترین گزینه برای بررسی کلی از محصول ماست، البته بسیاری از کسب و کار ها برای تجزیه و نحلیل از چند ابار به صورت همزان استفاده میکنند .

اگرچه گوگل آنالتیکس مناسب بررسی رویداد های جزی نیست ولی برای بررسی داده های کلان میتوان ازان بهره برد.البته در دوره هک رشد از تکنیک ها و ابزار های بسیار متنوعی استفاده میشود و هموراه به دلیل پیشرفت و کامل شدن این دوره ها برخی از ابزار ها منسوخ شده و ابزار های جدید و متنوعی به ان اضافه خواهد شد و در این مقاله به طور اجمالی با دو مورد از آنها آشنا شده اید.

تاکتیک های دوره هک رشد 

و اما سخن پایانی

هک رشد و دوره هک رشد  مجموعه ایی از تکنیک ها ی خلاقانه،کارآمد و هوشمند برای  رشد کسب و کار آنلاین شما ارائه می دهد که بتوانید بر بازار و مشتریان خود تسط داشته باشد. فروش بیشتری داشته باشد و کسب سود کنید. در این دوره فرقی نمی کند که پروژه شما کوچک است یا بزرگ به هرحال انچه نیاز داشته داشته باشید در اختیار شما قرار داده خواهد شد. پس بنابراین اگر می خواهید یک هکر رشد بشوید بهتر است  همین الان اقدام کنید و شجاعانه دوره هک رشد را پیاده سازی کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

امتیاز

5/5 – (2 امتیاز)

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 09123009931

برای هماهنگی به شماره واتس اپ ذیل پیام دهید 09123009931