Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
آموزش هک رشد

آموزش هک رشد

آموزش هک رشد

در دنیای کسب و کار امروزی هر روز تعداد بیشتری به کارآفرینان و کسانی که تجارتی برای خود راه اندازی می کنند اضافه می شود. رشد سریع تر در این میدان رقابت از اهداف و آرزوهای هر کارآفرینی به حساب می آید. این رشد سریع با آموزش هک رشد در کنار افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه میسر خواهد شد. در کارگاه های آموزشی که هکربیز برای شما عزیزانی که کسب و کاری را اداره می کنید سرفصل های مهمی از هک رشد را ارایه داده است.

 

کارگاه آموزش هک رشد (دوره مقدماتی) در تاریخ ۹۹/۰۴/۱۹ برگزار شد. این کارگاه در فانل‌های جذب مشتری (Acquisition)، فعال کردن مشتری (Activation)، بازگشت مشتری ( Returntion) و درآمد بیشتر( monetization) را برگزار شده .

این ویدئو آموزشی که ضبط شده ی دوره‌ی آنلاین است در ۴ جلسه در مورد فانل های فروش و نحوه ی انجام فعالیت های هک رشد در آن توضیح داده میشود.

جلسه اول توضیحی مفصل در مورد هک رشد و راهکارهای عملی آن برای استارت آپ ها و کسب وکارها  داده می‌شود و سپس هک رشد با رویکرد جذب مشتری ارائه می‌شود و یک ساعت آخر تمرینی عملی به افراد داده میشود که بعد ازهم جلسه امکان پیگیری تمرینات و رفع اشکال وجود دارد. ( در حال حاضر هم افرادی که این کارگاه را بعد از جلسه آنلاین میبینند میتوانند تمرینات را با کمک تیم پشتیبان هکربیز انجام دهند) انتظار می‌رود که شرکت کنندگان پس از این دوره ضمن آشنایی با مفهوم هک‌رشد ، بتوانند بصورت عملی آنرا در سطح مقدماتی پیاده سازی نمایند.

جلسه دوم از کارگاه آموزشی

این ویدئو آموزشی که ضبط شده ی دوره‌ی آنلاین است در ۴ جلسه در مورد فانل های فروش و نحوه ی انجام فعالیت های هک رشد در آن توضیح داده میشود.

این آموزش هک رشد توسط گاراژفرمانیه و با تدریس علی رودگر انجام میگردد، درباره نقش و اهمیت فعال‌سازی مشتریان جذب شده است.

مطالبی که بعد از دیدن این ویدئو آموزشی فرا خواهید گرفت:

فعال سازی مشتریان چیست؟

مشتریان جذب شده لزوما تا زمانیکه برای ارزش ایجاد شده هزینه نپردازند فعال تلقی نمی‌شوند.

– ارزیابی نرخ  تبدیل در فانل مشتری

مشتریان جذب شده در طول مسیرشان بنا به دلایل مختلف از محصول خارج می‌شوند. درک چرایی این خروج زمینه ساز ایده پردازی آینده است.

– چگونگی استفاده از داده های فانل مشتری

جلسه سوم

این ویدئو آموزشی ضبط شده ی دوره‌ی آنلاین است که در ۴ جلسه در مورد فانل های فروش و نحوه ی انجام فعالیت های هک رشد در آن توضیح داده میشود.

این قسمت از این ویدئو آموزشی و در ادامه وبینارهای اهرم های کلیدی رشد، به فعال سازی(Activation) پرداخته میشود .

اهمیت فعال سازی مشتری تا بدان جاست که سایر اهرم‌های رشد برای تعریف آن استفاده میشود به همین دلیل در وبینار حاضر موضوعاتی نظیر مسیر مشتری و چگونگی تعیین ضریب تبدیل  مشتری در طول مسیر بررسی شده و اکشن‌های کلیدی که لحظه ی جادویی محصول را تعریف میکنند مورد بررسی قرار میگیرد.

جلسه چهارم

این ویدئو آموزشی که ضبط شده ی دوره‌ی آنلاین است در ۴ جلسه در مورد فانل های فروش و نحوه ی انجام فعالیت های هک رشد در آن توضیح داده میشود.

موضوع این دوره آموزشی هک رشد در مورد اهرم های رشد ، درآمد و رشد آن پرداخته می‌شود.

هر مرحله از تجربه‌ی مشتری با محصول، فرصت هایی را ایجاد میکند که میتواند به خلق درآمد منجر شود. شاخص های گوناگونی برای اندازه گیری شدت و مقدار رشد درآمد، وجود دارد که در این ویدئوی آموزشی  به آنها اشاره خواهد شد.

آموزش هک رشد

برای هر کسی که دارای کسب و کاری است بسیار ضروری به نظر می رسد. این آموزش ها نه تنها برای کارآفرینان و افراد تازه وارد مهم می باشد بلکه برای افرادی که مدت ها نیز در دنیای تجارت بوده اند با اهمیت است زیرا با ظهور رقبای بسیار و همگام شدن با عصر تکنولوژی ممکن است از بازار رقبات جا بمانند.

۵/۵ - (۸ امتیاز)

امتیاز

5/5 – (8 امتیاز)

برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 09123009931

برای هماهنگی به شماره واتس اپ ذیل پیام دهید 09123009931